פרג' גלריה לאמנות

פרג' גלריה לאמנות, השוכנת בתוך פרג' אולפני צילום בתל-אביב, היא הביטוי המובהק להשקעה ואהבה אמיתית לאמנות הצילום. לאורך השנים, הגלריה הוותיקה הציגה על קירותיה אינספור תערוכות צילומים ממקומות שונים בעולם והפכה למוקד עלייה לרגל לרבים מכל קצוות הארץ שהגיעו לבקר.

גם היום, הצלם פרג' פרי, שצילם כמעט את כל המדינה וערך תערוכות צילומים מרהיבות מסיני וירושלים עד וייטנאם, הג'ונגלים של אפריקה ואפילו והקוטב הצפוני – ממשיך לשמר את הגלריה לאמנות ואת פרג' אולפני צילום בכלל, כבית חם לאוהבי הצילום. זהו מקום אליו מגיעים ולומדים להעריך את אמנות הצילום. כל מי שמגיע לפרג' גלריה לאמנות, נוכח לראות שהצילום עדיין חי ובועט.

מאז ועד היום דואג פרג' להעלות על נס את כוחו של הצילום. כחלק ממטרה זו פתח את דלתות הגלריה לאמנות, הנמצאת כאן אצלנו בדיזינגוף תל-אביב, גם לאוהבי צילום שאינם בהכרח עוסקים בכך בחיי היום יום שלהם. הרי היום, כולנו מצלמים כל הזמן ומעלים את התמונות לרשתות החברתיות השונות. פרג' נותן את ההזדמנות לבטא את הכישרון ומביא את הגלריה הוירטואלית של הרשת לפרג' גלריה לאמנות.

מדי חודש נערכת תערוכה חדשה בגלריה, ובתערוכות מציגים צלמים מקצועיים, בתי ספר לצילום ואוהבי צילום מכל חלקי הארץ ובכל הגילאים. פרג' בוחר עם כל צלם את התמונות שיוצגו וחוגגים בערב פתיחה מרגש!

הפתיחות החגיגיות הפכו למסורת של ממש ומפגש חברתי לאוהבי הצילום הקבועים שמקפידים להגיע. בכל פעם מחדש, אנו יותר ויותר שמחים לקבל את האורחים ולהתרגש עם המציגים. למחרת ערב הפתיחה, התערוכה נפתחת לקהל הרחב ובמהלך החודש כולו, אנו שמחים לארח את מאות המבקרים שמגיעים לבקר. אנו מברכים כל מי שמעוניין בפינה קטנה של תרבות בלב דיזינגוף.

 אם גם אתם אוהבים צילום ומרבים לצלם; אם אתם אוהבים לראות את העולם דרך העדשה ומחכים לתפוס את הרגע בתמונה, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו! 

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר ונשמח להפגש.